15% off
Helion & Company Paperback English
Sea of Blood
A Military History of the Partisan Movement in Yugoslavia 1941-45
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
Sea of Blood
A Military History of the Partisan Movement in Yugoslavia 1941-45
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781914059940 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 31 Jan 2022 Number of Pages 448 Width 24.1 cm Height 17.0 cm Depth 2.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781914059940 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 31 Jan 2022 |
| Number of Pages | 448 |
| Width | 24.1 cm |
| Height | 17.0 cm |
| Depth | 2.8 cm |