15% off
Beacon Press Hardback English
Silencing the Past
Power and the Production of History
Regular price
£22.00
£18.70
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Beacon Press Hardback English
Silencing the Past
Power and the Production of History
Regular price
£22.00
£18.70
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780807024126 Publisher Beacon Press Format Hardback Condition New Language English Publication Date 3 Feb 2026 Number of Pages 216 Width 16.2 cm Height 24.1 cm Depth 2.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780807024126 |
|---|---|
| Publisher | Beacon Press |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 3 Feb 2026 |
| Number of Pages | 216 |
| Width | 16.2 cm |
| Height | 24.1 cm |
| Depth | 2.4 cm |