Monthly Review Press,U.S. Paperback English
Slavery in the British Empire and Its Legacy in the Modern World
Regular price
£22.50
- Unit price
- / per
Monthly Review Press,U.S. Paperback English
Slavery in the British Empire and Its Legacy in the Modern World
Regular price
£22.50
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781685901004 Publisher Monthly Review Press,U.S. Format Paperback Condition New Language English Publication Date 24 Jun 2025 Number of Pages 240 Width 14.1 cm Height 20.9 cm Depth 1.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781685901004 |
|---|---|
| Publisher | Monthly Review Press,U.S. |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 24 Jun 2025 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 14.1 cm |
| Height | 20.9 cm |
| Depth | 1.4 cm |