15% off
Helion & Company Hardback English
Snow, Ice and Sacrifice
The Italian Army in Russia, 1941-1943
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Hardback English
Snow, Ice and Sacrifice
The Italian Army in Russia, 1941-1943
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781915070869 Publisher Helion & Company Format Hardback Condition New Language English Publication Date 3 Mar 2023 Number of Pages 272 Width 25.3 cm Height 17.9 cm Depth 2.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781915070869 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 3 Mar 2023 |
| Number of Pages | 272 |
| Width | 25.3 cm |
| Height | 17.9 cm |
| Depth | 2.2 cm |