The University of Law Publishing Limited Paperback English
SQE Constitutional and Administrative Law and EU Law 5e
Regular price
£44.99
- Unit price
- / per
The University of Law Publishing Limited Paperback English
SQE Constitutional and Administrative Law and EU Law 5e
Regular price
£44.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781805022572 Publisher The University of Law Publishing Limited Format Paperback Condition New Language English Publication Date 1 Sep 2025 Width 21.1 cm Height 29.6 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781805022572 |
|---|---|
| Publisher | The University of Law Publishing Limited |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Sep 2025 |
| Width | 21.1 cm |
| Height | 29.6 cm |
| Depth | 2.0 cm |