15% off
Helion & Company Paperback English
The Arab-Israeli War of Attrition, 1967–1973 Volume 3
Gaza, Jordanian Civil War, Golan and Lebanon Fighting, Continuing Conflict and Summary
By Bill Norton
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
The Arab-Israeli War of Attrition, 1967–1973 Volume 3
Gaza, Jordanian Civil War, Golan and Lebanon Fighting, Continuing Conflict and Summary
By Bill Norton
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781804512272 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 26 Oct 2023 Number of Pages 104 Width 21.0 cm Height 29.6 cm Depth 0.9 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781804512272 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 26 Oct 2023 |
| Number of Pages | 104 |
| Width | 21.0 cm |
| Height | 29.6 cm |
| Depth | 0.9 cm |