15% off
Helion & Company Paperback English
The Battle of Kursk
Controversial and Neglected Aspects
Regular price
£29.95
£25.45
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
The Battle of Kursk
Controversial and Neglected Aspects
Regular price
£29.95
£25.45
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781915113054 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 30 Mar 2022 Number of Pages 414 Width 24.4 cm Height 18.2 cm Depth 2.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781915113054 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 30 Mar 2022 |
| Number of Pages | 414 |
| Width | 24.4 cm |
| Height | 18.2 cm |
| Depth | 2.2 cm |