Comma Press Paperback English
The Book of Manchester
A City in Short Fiction
Edited by David Sue
Regular price
£10.99
- Unit price
- / per
Comma Press Paperback English
The Book of Manchester
A City in Short Fiction
Edited by David Sue
Regular price
£10.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Featuring ten short stories by ten Manchester authors that capture the social, historical and political essence of this major city.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781905583119 Publisher Comma Press Format Paperback Condition New Language English Publication Date 10 Oct 2024 Number of Pages 192 Width 19.8 cm Height 12.8 cm Depth 2.0 cm
Featuring ten short stories by ten Manchester authors that capture the social, historical and political essence of this major city.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781905583119 |
|---|---|
| Publisher | Comma Press |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 10 Oct 2024 |
| Number of Pages | 192 |
| Width | 19.8 cm |
| Height | 12.8 cm |
| Depth | 2.0 cm |