15% off
William B Eerdmans Publishing Co Hardback English
The Book of Ruth
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
William B Eerdmans Publishing Co Hardback English
The Book of Ruth
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780802877260 Publisher William B Eerdmans Publishing Co Format Hardback Condition New Language English Publication Date 7 Mar 2023 Number of Pages 384 Width 16.7 cm Height 24.2 cm Depth 3.7 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780802877260 |
|---|---|
| Publisher | William B Eerdmans Publishing Co |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 7 Mar 2023 |
| Number of Pages | 384 |
| Width | 16.7 cm |
| Height | 24.2 cm |
| Depth | 3.7 cm |