15% off
Austin Macauley Publishers Paperback English
The Breath That Moves Inside You
Dealing with Trauma-an Ayurvedic perspective
By MSc, Manuela Heider de Jahnsen
Regular price
£21.99
£18.69
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Austin Macauley Publishers Paperback English
The Breath That Moves Inside You
Dealing with Trauma-an Ayurvedic perspective
By MSc, Manuela Heider de Jahnsen
Regular price
£21.99
£18.69
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781398433380 Publisher Austin Macauley Publishers Format Paperback Condition New Language English Publication Date 2 Feb 2024 Number of Pages 290 Width 23.4 cm Height 15.6 cm Depth 3.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781398433380 |
|---|---|
| Publisher | Austin Macauley Publishers |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 2 Feb 2024 |
| Number of Pages | 290 |
| Width | 23.4 cm |
| Height | 15.6 cm |
| Depth | 3.0 cm |