Anness Publishing Paperback English
The Complete Garden Planning Book
By Peter McHoy
Regular price
£6.99
- Unit price
- / per
Anness Publishing Paperback English
The Complete Garden Planning Book
By Peter McHoy
Regular price
£6.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
The perfect sourcebook and reference manual for anyone building a garden plant collection and looking for inspiration and practical advice.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781843093459 Publisher Anness Publishing Format Paperback Condition New Language English Publication Date 21 Feb 2022 Number of Pages 256 Width 22.0 cm Height 16.9 cm Depth 1.9 cm
The perfect sourcebook and reference manual for anyone building a garden plant collection and looking for inspiration and practical advice.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781843093459 |
|---|---|
| Publisher | Anness Publishing |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 21 Feb 2022 |
| Number of Pages | 256 |
| Width | 22.0 cm |
| Height | 16.9 cm |
| Depth | 1.9 cm |