15% off
Schiffer Publishing Ltd Multiple-component retail product English
The Dark Daughter Tarot
Goddesses of the World Speak from the Depths (Tarot Kit Box Set with 78 Cards and Guide Book)
Regular price
£31.99
£27.19
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Schiffer Publishing Ltd Multiple-component retail product English
The Dark Daughter Tarot
Goddesses of the World Speak from the Depths (Tarot Kit Box Set with 78 Cards and Guide Book)
Regular price
£31.99
£27.19
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Discover the dark mysteries of the divine feminine in this rich Tarot featuring goddesses from around the world.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780764370885 Publisher Schiffer Publishing Ltd Format Multiple-component retail product Condition New Language English Publication Date 28 Apr 2026 Number of Pages 176 Width 12.9 cm Height 18.0 cm Depth 6.0 cm
Discover the dark mysteries of the divine feminine in this rich Tarot featuring goddesses from around the world.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780764370885 |
|---|---|
| Publisher | Schiffer Publishing Ltd |
| Format | Multiple-component retail product |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 28 Apr 2026 |
| Number of Pages | 176 |
| Width | 12.9 cm |
| Height | 18.0 cm |
| Depth | 6.0 cm |