15% off
Helion & Company Paperback English
The Franco-Prussian War 1870-71 Volume 1
The Campaign of Sedan. Helmuth Von Moltke And The Overthrow Of The Second Empire
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
The Franco-Prussian War 1870-71 Volume 1
The Campaign of Sedan. Helmuth Von Moltke And The Overthrow Of The Second Empire
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781806721047 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 30 Oct 2025 Number of Pages 344 Width 23.3 cm Height 15.5 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781806721047 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 30 Oct 2025 |
| Number of Pages | 344 |
| Width | 23.3 cm |
| Height | 15.5 cm |
| Depth | 2.0 cm |