15% off
Austin Macauley Publishers Paperback English
The Genius and the Jester
A History in Verse
By Mark Newton
Regular price
£16.99
£14.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Austin Macauley Publishers Paperback English
The Genius and the Jester
A History in Verse
By Mark Newton
Regular price
£16.99
£14.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781035874972 Publisher Austin Macauley Publishers Format Paperback Condition New Language English Publication Date 2 Jan 2026 Number of Pages 544 Width 23.4 cm Height 15.6 cm Depth 4.7 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781035874972 |
|---|---|
| Publisher | Austin Macauley Publishers |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 2 Jan 2026 |
| Number of Pages | 544 |
| Width | 23.4 cm |
| Height | 15.6 cm |
| Depth | 4.7 cm |