15% off
Penguin USA Hardback English
The Great Influenza
The True Story of the Deadliest Pandemic in History (Young Readers Edition)
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Penguin USA Hardback English
The Great Influenza
The True Story of the Deadliest Pandemic in History (Young Readers Edition)
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780593404690 Publisher Penguin USA Format Hardback Condition New Language English Publication Date 16 Apr 2024 Number of Pages 240 Width 21.8 cm Height 14.6 cm Depth 2.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780593404690 |
|---|---|
| Publisher | Penguin USA |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 16 Apr 2024 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 21.8 cm |
| Height | 14.6 cm |
| Depth | 2.8 cm |