15% off
Arcturus Publishing Ltd Hardback English
The Incredible Discoveries of Marie Curie
Big Ideas for Curious Minds
By Alex Woolf
Regular price
£12.99
£11.04
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Arcturus Publishing Ltd Hardback English
The Incredible Discoveries of Marie Curie
Big Ideas for Curious Minds
By Alex Woolf
Regular price
£12.99
£11.04
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781398848924 Publisher Arcturus Publishing Ltd Format Hardback Condition New Language English Publication Date 1 May 2026 Number of Pages 64 Width 28.8 cm Height 23.2 cm Depth 1.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781398848924 |
|---|---|
| Publisher | Arcturus Publishing Ltd |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 May 2026 |
| Number of Pages | 64 |
| Width | 28.8 cm |
| Height | 23.2 cm |
| Depth | 1.2 cm |