15% off
Museo Nacional del Prado Hardback English
The Lost Mirror: Jews and Conversos in Medieval Spain
Edited by Joan Molina Figueras
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Museo Nacional del Prado Hardback English
The Lost Mirror: Jews and Conversos in Medieval Spain
Edited by Joan Molina Figueras
Regular price
£40.00
£34.00
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9788484806028 Publisher Museo Nacional del Prado Format Hardback Condition New Language English Publication Date 8 Feb 2024 Number of Pages 240 Width 27.4 cm Height 22.1 cm Depth 2.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9788484806028 |
|---|---|
| Publisher | Museo Nacional del Prado |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 8 Feb 2024 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 27.4 cm |
| Height | 22.1 cm |
| Depth | 2.4 cm |