Resistance Books Paperback English
The POUM
Republic, Revolution and Counterrevolution
By Andy Durgan
Regular price
£14.00
- Unit price
- / per
Resistance Books Paperback English
The POUM
Republic, Revolution and Counterrevolution
By Andy Durgan
Regular price
£14.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781872242484 Publisher Resistance Books Format Paperback Condition New Language English Publication Date 15 Nov 2025 Number of Pages 164 Width 21.7 cm Height 13.7 cm Depth 1.3 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781872242484 |
|---|---|
| Publisher | Resistance Books |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 15 Nov 2025 |
| Number of Pages | 164 |
| Width | 21.7 cm |
| Height | 13.7 cm |
| Depth | 1.3 cm |