15% off
John Wiley & Sons Australia Ltd Paperback English
The Professional
A Playbook to Unleash Your Potential and Futureproof Your Success
By Tony Frost
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
John Wiley & Sons Australia Ltd Paperback English
The Professional
A Playbook to Unleash Your Potential and Futureproof Your Success
By Tony Frost
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781394331161 Publisher John Wiley & Sons Australia Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 30 Apr 2025 Number of Pages 256 Width 15.3 cm Height 22.8 cm Depth 1.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781394331161 |
|---|---|
| Publisher | John Wiley & Sons Australia Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 30 Apr 2025 |
| Number of Pages | 256 |
| Width | 15.3 cm |
| Height | 22.8 cm |
| Depth | 1.8 cm |