15% off
Penguin Books Ltd Paperback English
The Qur'an
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Penguin Books Ltd Paperback English
The Qur'an
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Presents a translation of the Qur'an from a scholar of Islamic history.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780143105886 Publisher Penguin Books Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 6 May 2010 Number of Pages 560 Width 13.9 cm Height 21.5 cm Depth 3.8 cm
Presents a translation of the Qur'an from a scholar of Islamic history.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780143105886 |
|---|---|
| Publisher | Penguin Books Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 6 May 2010 |
| Number of Pages | 560 |
| Width | 13.9 cm |
| Height | 21.5 cm |
| Depth | 3.8 cm |