15% off
Helion & Company Hardback English
The Road of Slaughter
The Latvian 15th SS Division in Pomerania, January-March 1945
By Vince Hunt
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Hardback English
The Road of Slaughter
The Latvian 15th SS Division in Pomerania, January-March 1945
By Vince Hunt
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781804512593 Publisher Helion & Company Format Hardback Condition New Language English Publication Date 30 Dec 2023 Number of Pages 448 Width 24.3 cm Height 16.6 cm Depth 3.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781804512593 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 30 Dec 2023 |
| Number of Pages | 448 |
| Width | 24.3 cm |
| Height | 16.6 cm |
| Depth | 3.4 cm |