Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
About Dennis Washburns translationTale of GenjiWorlding Sei ShonagonThe Pillow Book in Translation
-
Product ID / ISBN / EAN 9780393427912 Publisher WW Norton & Co Format Paperback Condition New Language English Publication Date 1 Sep 2021 Number of Pages 848 Width 19.6 cm Height 13.2 cm Depth 3.9 cm
About Dennis Washburns translationTale of GenjiWorlding Sei ShonagonThe Pillow Book in Translation
| Product ID / ISBN / EAN | 9780393427912 |
|---|---|
| Publisher | WW Norton & Co |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Sep 2021 |
| Number of Pages | 848 |
| Width | 19.6 cm |
| Height | 13.2 cm |
| Depth | 3.9 cm |