MIT Press Ltd Paperback English
The Untold Story of China's Nuclear Weapon Development and Testing
By Hui Zhang
Regular price
£38.00
- Unit price
- / per
MIT Press Ltd Paperback English
The Untold Story of China's Nuclear Weapon Development and Testing
By Hui Zhang
Regular price
£38.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780262051828 Publisher MIT Press Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 25 Nov 2025 Number of Pages 336 Width 15.6 cm Height 23.5 cm Depth 2.7 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780262051828 |
|---|---|
| Publisher | MIT Press Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 25 Nov 2025 |
| Number of Pages | 336 |
| Width | 15.6 cm |
| Height | 23.5 cm |
| Depth | 2.7 cm |