15% off
Anness Publishing Paperback English
Vegetarian Cooking of India
Regular price
£9.99
£8.49
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Anness Publishing Paperback English
Vegetarian Cooking of India
Regular price
£9.99
£8.49
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 27th May and Thursday, 28th May
Delivery expected between Wednesday, 27th May and Thursday, 28th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
The Gourmand award-winning author explores the regional diversity of India's vegetarian cuisine in this stunningly photographed paperback.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781780194172 Publisher Anness Publishing Format Paperback Condition New Language English Publication Date 2 Sep 2015 Number of Pages 160 Width 28.0 cm Height 23.4 cm Depth 1.6 cm
The Gourmand award-winning author explores the regional diversity of India's vegetarian cuisine in this stunningly photographed paperback.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781780194172 |
|---|---|
| Publisher | Anness Publishing |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 2 Sep 2015 |
| Number of Pages | 160 |
| Width | 28.0 cm |
| Height | 23.4 cm |
| Depth | 1.6 cm |