Schirmer/Mosel Verlag GmbH Hardback English
Walter De Maria
Conceptual Art, Minimal Art, Land Art
Regular price
£48.00
- Unit price
- / per
Schirmer/Mosel Verlag GmbH Hardback English
Walter De Maria
Conceptual Art, Minimal Art, Land Art
Regular price
£48.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783829609944 Publisher Schirmer/Mosel Verlag GmbH Format Hardback Condition New Language English Publication Date 14 Dec 2023 Number of Pages 144 Width 24.2 cm Height 17.3 cm Depth 1.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783829609944 |
|---|---|
| Publisher | Schirmer/Mosel Verlag GmbH |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 14 Dec 2023 |
| Number of Pages | 144 |
| Width | 24.2 cm |
| Height | 17.3 cm |
| Depth | 1.8 cm |