Eglantyne Books Hardback English
Who Killed the King?
Volume Three: The Impact of Regicide
Regular price
£25.00
- Unit price
- / per
Eglantyne Books Hardback English
Who Killed the King?
Volume Three: The Impact of Regicide
Regular price
£25.00
- Unit price
- / per
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
The story behind the execution of King Charles I
-
Product ID / ISBN / EAN 9781913378127 Publisher Eglantyne Books Format Hardback Condition New Language English Publication Date 1 Mar 2024 Number of Pages 400 Width 18.8 cm Height 25.7 cm Depth 3.4 cm
The story behind the execution of King Charles I
| Product ID / ISBN / EAN | 9781913378127 |
|---|---|
| Publisher | Eglantyne Books |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 Mar 2024 |
| Number of Pages | 400 |
| Width | 18.8 cm |
| Height | 25.7 cm |
| Depth | 3.4 cm |