15% off
Art / Books Hardback English
A House with a Date Palm Will Never Starve
Cooking with Date Syrup: Forty Chefs and an Artist Create New and Classic Dishes with a Traditional Middle Eastern Ingredient
By Michael Rakowitz and friends
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Art / Books Hardback English
A House with a Date Palm Will Never Starve
Cooking with Date Syrup: Forty Chefs and an Artist Create New and Classic Dishes with a Traditional Middle Eastern Ingredient
By Michael Rakowitz and friends
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781908970497 Publisher Art / Books Format Hardback Condition New Language English Publication Date 13 Jun 2019 Number of Pages 224 Width 17.7 cm Height 22.7 cm Depth 2.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781908970497 |
|---|---|
| Publisher | Art / Books |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 13 Jun 2019 |
| Number of Pages | 224 |
| Width | 17.7 cm |
| Height | 22.7 cm |
| Depth | 2.4 cm |