15% off
Darton, Longman & Todd Ltd Paperback English
Befriending the Stranger
By Jean Vanier
Regular price
£10.95
£9.30
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Darton, Longman & Todd Ltd Paperback English
Befriending the Stranger
By Jean Vanier
Regular price
£10.95
£9.30
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Jean Vanier reflects on who we are and how we build our communities.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780232525984 Publisher Darton, Longman & Todd Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 1 May 2005 Number of Pages 144 Width 15.5 cm Height 22.4 cm Depth 1.2 cm
Jean Vanier reflects on who we are and how we build our communities.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780232525984 |
|---|---|
| Publisher | Darton, Longman & Todd Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 1 May 2005 |
| Number of Pages | 144 |
| Width | 15.5 cm |
| Height | 22.4 cm |
| Depth | 1.2 cm |