15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
Brick by Brick
Architecture and Interiors Built with Bricks
Edited by gestalten
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
Brick by Brick
Architecture and Interiors Built with Bricks
Edited by gestalten
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783967040012 Publisher Die Gestalten Verlag Format Hardback Condition New Language English Publication Date 19 Apr 2022 Number of Pages 304 Width 24.8 cm Height 30.8 cm Depth 3.3 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783967040012 |
|---|---|
| Publisher | Die Gestalten Verlag |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 19 Apr 2022 |
| Number of Pages | 304 |
| Width | 24.8 cm |
| Height | 30.8 cm |
| Depth | 3.3 cm |