15% off
Helion & Company Paperback English
Carrier Killer
China's Anti-Ship Ballistic Missiles and Theater of Operations in the early 21st Century
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
Carrier Killer
China's Anti-Ship Ballistic Missiles and Theater of Operations in the early 21st Century
Regular price
£19.95
£16.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781915070647 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 20 Jun 2022 Number of Pages 78 Width 29.6 cm Height 21.0 cm Depth 1.8 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781915070647 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 20 Jun 2022 |
| Number of Pages | 78 |
| Width | 29.6 cm |
| Height | 21.0 cm |
| Depth | 1.8 cm |