15% off
Steidl Publishers Hardback English
Chris Killip: The Station
By Chris Killip
Regular price
£70.00
£59.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Steidl Publishers Hardback English
Chris Killip: The Station
By Chris Killip
Regular price
£70.00
£59.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Delivery expected between Friday, 22nd May and Saturday, 23rd May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783958296169 Publisher Steidl Publishers Format Hardback Condition New Language English Publication Date 5 Mar 2020 Number of Pages 80 Width 38.2 cm Height 29.3 cm Depth 1.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783958296169 |
|---|---|
| Publisher | Steidl Publishers |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 5 Mar 2020 |
| Number of Pages | 80 |
| Width | 38.2 cm |
| Height | 29.3 cm |
| Depth | 1.4 cm |