Floating Opera Press Paperback English
Doing Time: Essays on Using People
Regular price
£22.50
- Unit price
- / per
Floating Opera Press Paperback English
Doing Time: Essays on Using People
Regular price
£22.50
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783981910841 Publisher Floating Opera Press Format Paperback Condition New Language English Publication Date 30 Jun 2021 Number of Pages 168 Width 23.2 cm Height 15.4 cm Depth 1.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783981910841 |
|---|---|
| Publisher | Floating Opera Press |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 30 Jun 2021 |
| Number of Pages | 168 |
| Width | 23.2 cm |
| Height | 15.4 cm |
| Depth | 1.6 cm |