Four Courts Press Ltd Paperback English
Donegal
The Irish Revolution, 1912-23
Regular price
£22.50
- Unit price
- / per
Four Courts Press Ltd Paperback English
Donegal
The Irish Revolution, 1912-23
Regular price
£22.50
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781846829789 Publisher Four Courts Press Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 10 Jun 2022 Number of Pages 240 Width 23.4 cm Height 15.7 cm Depth 2.1 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781846829789 |
|---|---|
| Publisher | Four Courts Press Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 10 Jun 2022 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 23.4 cm |
| Height | 15.7 cm |
| Depth | 2.1 cm |