Pom Pom Press Paperback English
Embody
A Capsule Collection to Knit & Sew
Regular price
£19.50
- Unit price
- / per
Pom Pom Press Paperback English
Embody
A Capsule Collection to Knit & Sew
Regular price
£19.50
- Unit price
- / per
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781916029552 Publisher Pom Pom Press Format Paperback Condition New Language English Publication Date 25 Mar 2021 Number of Pages 102 Width 23.0 cm Height 16.5 cm Depth 1.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781916029552 |
|---|---|
| Publisher | Pom Pom Press |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 25 Mar 2021 |
| Number of Pages | 102 |
| Width | 23.0 cm |
| Height | 16.5 cm |
| Depth | 1.0 cm |