Richard Dennis Paperback English
ERCOL
Furniture in the Making
Edited by Lesley Jackson
Regular price
£25.00
- Unit price
- / per
Richard Dennis Paperback English
ERCOL
Furniture in the Making
Edited by Lesley Jackson
Regular price
£25.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780957209534 Publisher Richard Dennis Format Paperback Condition New Language English Publication Date 24 Feb 2020 Number of Pages 200 Width 25.1 cm Height 29.3 cm Depth 2.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780957209534 |
|---|---|
| Publisher | Richard Dennis |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 24 Feb 2020 |
| Number of Pages | 200 |
| Width | 25.1 cm |
| Height | 29.3 cm |
| Depth | 2.2 cm |