15% off
Tate Publishing Hardback English
Expressionists
Kandinsky, Munter and The Blue Rider
Edited by Natalia Sidlina
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Tate Publishing Hardback English
Expressionists
Kandinsky, Munter and The Blue Rider
Edited by Natalia Sidlina
Regular price
£45.00
£38.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Tate Modern exhibition: 25 April – 20 October 2024
-
Product ID / ISBN / EAN 9781849768955 Publisher Tate Publishing Format Hardback Condition New Language English Publication Date 18 Apr 2024 Number of Pages 240 Width 24.1 cm Height 28.2 cm Depth 2.9 cm
Tate Modern exhibition: 25 April – 20 October 2024
| Product ID / ISBN / EAN | 9781849768955 |
|---|---|
| Publisher | Tate Publishing |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 18 Apr 2024 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 24.1 cm |
| Height | 28.2 cm |
| Depth | 2.9 cm |