Integrity Soils Limited Paperback English
For the Love of Soil
Strategies to Regenerate Our Food Production Systems
Regular price
£16.99
- Unit price
- / per
Integrity Soils Limited Paperback English
For the Love of Soil
Strategies to Regenerate Our Food Production Systems
Regular price
£16.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780578536729 Publisher Integrity Soils Limited Format Paperback Condition New Language English Publication Date 23 Mar 2021 Number of Pages 299 Width 15.3 cm Height 22.9 cm Depth 1.9 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780578536729 |
|---|---|
| Publisher | Integrity Soils Limited |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 23 Mar 2021 |
| Number of Pages | 299 |
| Width | 15.3 cm |
| Height | 22.9 cm |
| Depth | 1.9 cm |