15% off
Skira Hardback English
Golden Ink: A Journey Through Arab & Islamic Manuscript
Edited by Doaa Nounou
Regular price
£50.00
£42.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Skira Hardback English
Golden Ink: A Journey Through Arab & Islamic Manuscript
Edited by Doaa Nounou
Regular price
£50.00
£42.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9788857254746 Publisher Skira Format Hardback Condition New Language English Publication Date 2 Apr 2026 Number of Pages 304 Width 29.0 cm Height 25.1 cm Depth 2.9 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9788857254746 |
|---|---|
| Publisher | Skira |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 2 Apr 2026 |
| Number of Pages | 304 |
| Width | 29.0 cm |
| Height | 25.1 cm |
| Depth | 2.9 cm |