LILY FLAME CANDLES General merchandise English
Happy Birthday - Scented Tin Candle
Regular price
£10.95
- Unit price
- / per
LILY FLAME CANDLES General merchandise English
Happy Birthday - Scented Tin Candle
Regular price
£10.95
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
So simple, so pretty, so perfect! A bubbly, gentle, sweet scent that's impossible not to love.
-
Product ID / ISBN / EAN 5060142841751 Publisher LILY FLAME CANDLES Format General merchandise Condition New Language English Publication Date 6 Feb 2026 Width 7.8 cm Height 7.8 cm Depth 6.7 cm
So simple, so pretty, so perfect! A bubbly, gentle, sweet scent that's impossible not to love.
| Product ID / ISBN / EAN | 5060142841751 |
|---|---|
| Publisher | LILY FLAME CANDLES |
| Format | General merchandise |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 6 Feb 2026 |
| Width | 7.8 cm |
| Height | 7.8 cm |
| Depth | 6.7 cm |