15% off
Helion & Company Paperback English
Imperial German Army Motorised Troops 1914-18 Volume 2
Armoured Units, Assault Tanks, and the Weapons of Modern Warfare
Regular price
£25.00
£21.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
Imperial German Army Motorised Troops 1914-18 Volume 2
Armoured Units, Assault Tanks, and the Weapons of Modern Warfare
Regular price
£25.00
£21.25
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781804517659 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 14 Oct 2025 Number of Pages 130 Width 20.9 cm Height 29.7 cm Depth 0.9 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781804517659 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 14 Oct 2025 |
| Number of Pages | 130 |
| Width | 20.9 cm |
| Height | 29.7 cm |
| Depth | 0.9 cm |