Rupa Publications India Pvt. Ltd Paperback English
Introduction to Robotics
Exploring Robots Through Puzzles, Drawing, and Imagination
By Moonstone
Regular price
£8.99
- Unit price
- / per
Rupa Publications India Pvt. Ltd Paperback English
Introduction to Robotics
Exploring Robots Through Puzzles, Drawing, and Imagination
By Moonstone
Regular price
£8.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9789361569050 Publisher Rupa Publications India Pvt. Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 20 Jan 2025 Number of Pages 48 Width 21.2 cm Height 29.8 cm Depth 1.1 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9789361569050 |
|---|---|
| Publisher | Rupa Publications India Pvt. Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 20 Jan 2025 |
| Number of Pages | 48 |
| Width | 21.2 cm |
| Height | 29.8 cm |
| Depth | 1.1 cm |