Bonnier Books Ltd Board book English
Kitten
Interactive finger puppet book, perfect for bedtime stories and sensory play
Regular price
£5.99
- Unit price
- / per
Bonnier Books Ltd Board book English
Kitten
Interactive finger puppet book, perfect for bedtime stories and sensory play
Regular price
£5.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Kitten's adorable story and sweet, interactive puppet will make it an in-store hit.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781836506652 Publisher Bonnier Books Ltd Format Board book Condition New Language English Publication Date 9 Apr 2026 Number of Pages 10 Width 12.5 cm Height 12.4 cm Depth 4.4 cm
Kitten's adorable story and sweet, interactive puppet will make it an in-store hit.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781836506652 |
|---|---|
| Publisher | Bonnier Books Ltd |
| Format | Board book |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 9 Apr 2026 |
| Number of Pages | 10 |
| Width | 12.5 cm |
| Height | 12.4 cm |
| Depth | 4.4 cm |