Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
The ultimate thrift craft, ragwork is enjoying a revival and this practical book shows you how to make all kinds of great pieces from recycled fabrics.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780754830047 Publisher Anness Publishing Format Hardback Condition New Language English Publication Date 7 Jul 2015 Number of Pages 96 Width 20.9 cm Height 21.3 cm Depth 1.6 cm
The ultimate thrift craft, ragwork is enjoying a revival and this practical book shows you how to make all kinds of great pieces from recycled fabrics.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780754830047 |
|---|---|
| Publisher | Anness Publishing |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 7 Jul 2015 |
| Number of Pages | 96 |
| Width | 20.9 cm |
| Height | 21.3 cm |
| Depth | 1.6 cm |