Newcastle Libraries & Information Service Hardback English
Newcastle and Tyneside in the Second World War
Regular price
£11.99
- Unit price
- / per
Newcastle Libraries & Information Service Hardback English
Newcastle and Tyneside in the Second World War
Regular price
£11.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780950317878 Publisher Newcastle Libraries & Information Service Format Hardback Condition New Language English Publication Date 20 Jan 2020 Width 22.3 cm Height 22.1 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780950317878 |
|---|---|
| Publisher | Newcastle Libraries & Information Service |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 20 Jan 2020 |
| Width | 22.3 cm |
| Height | 22.1 cm |
| Depth | 2.0 cm |