-
York street history, Ogleforth
-
Product ID / ISBN / EAN 9781526209757 Publisher Ian Stead Format Hardback Condition New Language English Publication Date 29 Sep 2023 Number of Pages 330 Width 28.7 cm Height 23.5 cm Depth 3.1 cm
York street history, Ogleforth
| Product ID / ISBN / EAN | 9781526209757 |
|---|---|
| Publisher | Ian Stead |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 29 Sep 2023 |
| Number of Pages | 330 |
| Width | 28.7 cm |
| Height | 23.5 cm |
| Depth | 3.1 cm |