15% off
InterVarsity Press Paperback English
Ownership
The Evangelical Legacy of Slavery in Edwards, Wesley, and Whitefield
By Sean McGever
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
InterVarsity Press Paperback English
Ownership
The Evangelical Legacy of Slavery in Edwards, Wesley, and Whitefield
By Sean McGever
Regular price
£14.99
£12.74
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781514004159 Publisher InterVarsity Press Format Paperback Condition New Language English Publication Date 18 Jun 2024 Number of Pages 240 Width 21.5 cm Height 13.8 cm Depth 1.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781514004159 |
|---|---|
| Publisher | InterVarsity Press |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 18 Jun 2024 |
| Number of Pages | 240 |
| Width | 21.5 cm |
| Height | 13.8 cm |
| Depth | 1.6 cm |