15% off
Orion Magazine Paperback English
Place-Based Education
Connecting Classrooms and Communities
By David Sobel
Regular price
£9.99
£8.49
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Orion Magazine Paperback English
Place-Based Education
Connecting Classrooms and Communities
By David Sobel
Regular price
£9.99
£8.49
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781935713050 Publisher Orion Magazine Format Paperback Condition New Language English Publication Date 19 Jan 2017 Number of Pages 156 Width 14.0 cm Height 21.7 cm Depth 0.2 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781935713050 |
|---|---|
| Publisher | Orion Magazine |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 19 Jan 2017 |
| Number of Pages | 156 |
| Width | 14.0 cm |
| Height | 21.7 cm |
| Depth | 0.2 cm |