Joffe Books Paperback English
Playing Dead
Short Stories by Members of the Detection Club
Regular price
£9.99
- Unit price
- / per
Joffe Books Paperback English
Playing Dead
Short Stories by Members of the Detection Club
Regular price
£9.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781448312979 Publisher Joffe Books Format Paperback Condition New Language English Publication Date 18 Dec 2025 Number of Pages 288 Width 19.7 cm Height 12.9 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781448312979 |
|---|---|
| Publisher | Joffe Books |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 18 Dec 2025 |
| Number of Pages | 288 |
| Width | 19.7 cm |
| Height | 12.9 cm |
| Depth | 2.0 cm |