Kaplan Publishing Paperback English
PRINCIPLES OF COSTING - POCKET NOTES
By KAPLAN
Regular price
£12.00
- Unit price
- / per
Kaplan Publishing Paperback English
PRINCIPLES OF COSTING - POCKET NOTES
By KAPLAN
Regular price
£12.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781839969942 Publisher Kaplan Publishing Format Paperback Condition New Language English Publication Date 31 Jul 2025 Width 11.3 cm Height 15.1 cm Depth 1.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781839969942 |
|---|---|
| Publisher | Kaplan Publishing |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 31 Jul 2025 |
| Width | 11.3 cm |
| Height | 15.1 cm |
| Depth | 1.0 cm |