15% off
Thames & Hudson Ltd Paperback English
Retro Cameras
The Collector's Guide to Vintage Film Photography
By John Wade
Regular price
£16.99
£14.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Thames & Hudson Ltd Paperback English
Retro Cameras
The Collector's Guide to Vintage Film Photography
By John Wade
Regular price
£16.99
£14.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Retro CamerasRetro Cameras
-
Product ID / ISBN / EAN 9780500296974 Publisher Thames & Hudson Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 2 Feb 2023 Number of Pages 288 Width 21.6 cm Height 19.6 cm Depth 2.6 cm
Retro CamerasRetro Cameras
| Product ID / ISBN / EAN | 9780500296974 |
|---|---|
| Publisher | Thames & Hudson Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 2 Feb 2023 |
| Number of Pages | 288 |
| Width | 21.6 cm |
| Height | 19.6 cm |
| Depth | 2.6 cm |